Vyberte stomickou pomůcku:

 Podložky NovaLife 2

Podložky NovaLife 2 jsou zcela kompatibilní s dvoudílnými sáčky z řad Nova a NovaLife. Lepící plocha je oválně tvarovaná, což vede k lepšímu přizpůsobení křivkám lidského těla. Při potřebě většího tlaku lze sáček připevnit páskem.

Podložky NovaLife 2 Convex

Podložky NovaLife 2 Convex jsou zcela kompatibilní s dvoudílnýmí sáčky z řad Nova a NovaLife. Je vyrobena z přírodního materiálu. Konvexní produkty lze použít u komplikovanějších typů stomií.

Podložky Nova 2

Podložky Nova 2 jsou zcela kompatibilní s dvoudílnýmí sáčky z řad Nova a NovaLife. Šetrnější přilnutí k pokožce zajišťuje lepící vrstva, která se ztenčuje směrem od stomie.

Podložky Nova 2 X3

Podložky Nova 2 X3 jsou vhodné především pro ileostomiky a urostomiky. Jsou zcela kompatibilní s dvoudílnými sáčky z řad Nova a NovaLife. Minimalizují riziko podtékání.

Podložky Nova 2 Convex

Podložky Nova 2 Convex jsou vhodné pro komplikovanější typy stomií. Jsou zcela kompatibilní s dvoudílnými sáčky z řad Nova a NovaLife. Minimalizují riziko podtékání.

NovaLife 1 Closed Soft Convex

Nová generace kolostomických sáčků již známé produktové řady NovaLife nově s nahlížecím okénkem, které umožňuje lepší kontrolu stomie.

NovaLife 1 Open Soft Convex

Nová generace ileostomických sáčků již známé produktové řady NovaLife nově s nahlížecím okénkem, které umožňuje lepší kontrolu stomie.

NovaLife 1 Closed s EasiView™ nahlížecím okénkem

Design EasiView™ nahlížecího okénka umožňuje jednoduše a diskrétně kontrolovat stomii a rovněž správně umístit lepicí plochu nadzdvižením nahlížecí části.

NovaLife 1 Open s EasiView™ nahlížecím okénkem

Design EasiView™ nahlížecího okénka umožňuje jednoduše a diskrétně kontrolovat stomii a rovněž správně umístit lepicí plochu nadzdvižením nahlížecí části.

NovaLife 1 Closed Convex

NovaLife 1 Closed je konvexní uzavřený sáček, díky čemuž ho lze použít na komplikovanější stomie. Díky svému tvaru je diskrétní pod oblečením.

NovaLife 1 Closed

NovaLife 1 Closed je uzavřený sáček. Díky svému tvaru a umístění otvoru nedochází k prověšování sáčku. Obsahuje originální filtr NovaLife.

Nova 1 Closed

Nova 1 Closed je uzavřený sáček. Povrch uvnitř sáčku snižuje možnost slepování stěn a šustení. Sáčky obsahují filtr se 100% aktivním uhlíkem. Ten umožňuje propustnost plynů, ale zároveň zabraňuje zablokování filtru.

Nova 1 Mini Cap

Nova 1 Mini Cap je nejmenší uzavřený sáček. Lepící plocha je z přírodního metriálu. Materiál sáčku umožňuje vysoušení ručníkem a minimalizuje šustění. Vhodný pro irigující stomiky.

NovaLife 1 Open

NovaLife 1 Open je výpustný sáček. Sáček lze jednoduše a hygienicky otevřít i vyprázdnit. Výpustná část se může zajistit tak, aby byl sáček méně viditelný pod oblečením.

NovaLife 1 Open Convex

Konvexní výpustný sáček NovaLife 1 Open Covex lze využít u komplikovanějších stomií. Použití konvexních sáčků je nutné konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Nova 1 Fold Up

Nova 1 Fold Up je výpustný sáček se dvěma komorami, speciálně pro ileostomiky. Efektivně fungují i v noci. Uzavírací systém umožňuje snadné čištění.

Nova 1 Fold Up X3

Nova 1 Fold Up X3 je výpustný sáček s konvexní lepící plochou, která zajišťuje tlak v okolí stomie a minimalizuje podtékání.

Nova 1 High Output

Výpustný sáček Nova 1 High Output má výpustný ventil, který umožňuje snadné vypouštění. Sáček je z vodoodpudivé textílie a lepící plocha z hypoalergenního materiálu.

Nova 1 Infant

Dětský sáček Nova 1 Infant jemně a bezpečně přilne k pokožce. Lepící plocha je vyrobena z antialergeního materiálu. Film sáčku minimalizuje šustění. Uzavírá se pomocí svorek.

Nova 1 Urostomy X3

Nova 1 Urostomy X3 je výpustný sáček pro urostomiky. V sáčku se nachází systém, který zabraňuje zpětnému toku moči. Má jednoduchý vyprazdňovací ventil.

NovaLife 2 Closed

NovaLife 2 Closed je uzavřený sáček. Sáček je zcela kompatibilní s podložkami NovaLife a Nova. Při správném připevnění je slyšet cvaknutí.

Nova 2 Closed

Uzavřený sáček Nova 2 je z vodoodpudivého materiálu, který lze vysušit ručníkem. Obsahuje také filtr se 100% aktivním uhlíkem.

Nova 2 High Output

Výpustný sáček Nova 2 High Output má výpustný ventil, který umožňuje spojení s odvodným sáčkem nebo snadné vypouštění obsahu sáčku.

Nova 2 Urostomy

Výpustný urostomický sáček Nova 2 Urostomy obsahuje systém chlopní, které brání zpětnému toku moči. Vyprazdňovací ventil lze připojit k nočnímo odvodnému sáčku.

NovaLife 2 Open

Sáček NovaLife 2 Open obsahuje pružné čelisti, které umožňují jednoduché a hygienické vyprázdnění. Sáček je stejně jako ostatní sáčky z této skupiny kompatibilní s podložkami Nova a NovaLife.

Nova 2 Fold Up

Výpustný sáček Nova 2 Fold Up obsahuje dvě komory. Tato speciální stavba je určená pro ileostomiky. Povrch lze vysušit ručníkem společně s pokožkou těla.

Dansac Urostomy Night Bag

Dansac Urostomy Night bag je noční odvodný sáček. Lze ho jednoduše připojit k urostomickému sáčku.